INFOSYSTÉM SQL: OBCHODNÁ – DEALERSKA ČASŤ

INFOSYSTÉM SQL je SW systém orientovaný na oblasť autopriemyslu, teda pre servisné a opravárenské strediská, predaj nových a ojazdených automobilov a požičovní. Ponúka komplexné informačné služby zamerané na zákazníka vrátane možností plánovania udalostí a kontaktov - návštev.

Systém vychádza z predchádzajúcej DOS verzie, ktorá bola uvedená na trh v roku 1991 a postupne sa vyvíjala až do roku 2001. INFOSYSTÉM pokračuje v jej filozofickom trende s tým, že plne využíva nástroje WINDOWS a SQL databáz. Z technického hľadiska ide o plne 32 bitový SW systém vytvorený programovacími jazykmi VISUAL OBJECT, C++ a JAVA. Je spustiteľný na pracovných staniciach s WINDOWS XP. SQL databázy sú uložené v linuxovom prostredí datového servera.

Priložená schéma popisuje jednotlivé hrubé väzby medzi subsystémami a ukazuje možnosti funkcionalít, ktoré systém ponúka. Je zrejmé, že systém je robustný a jednotlivé najjemnejšie detaily sa nedajú popísať týmto diagramom. V prípade záujmu Vám radi predvedieme systém v našom školiacom stredisku, kde zodpovieme i prípadné ďalšie otázky.

- prehľad systému - schéma

Príručka

seat skoda fiat vw subaru kia mercedes alfaromeo ford nissan suzuki